Вересень

05
ВЕРЕСНЯ
19:00

Концерт джазового оркестру "DNIPRO BAND"

Олена Ледовська вокал

Роман Таранцов вокал

В программі: Джазові стандарти, популярні мелодії та пісні в сучасних аранжуваннях

Місце проведення: ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ФІЛАРМОНІЯ ІМ.Л.Б.КОГАНА

ДЕТАЛЬНІШЕ >
07
ВЕРЕСНЯ
19:00

Концерт-анонс музичних прем`єр

Солісти філармонії

В программі: Найкращі вокальні номери з майбутніх прем`єр сезону

Місце проведення: Мала зала Дніпропетровської філармонії

ДЕТАЛЬНІШЕ >
10
ВЕРЕСНЯ
18:00

КОНЦЕРТ СИМФОНІЧНОГО ОРКЕСТРУ

Академічний симфонічний оркестр

Даріус Мажинстас фортепіано, Литва

Наталія Пономарчук диригент, заслужений діяч мистецтв України

В программі: П.І.Чайковський Концерт №1 для фортепіано з оркестром Я.Сібеліус Симфонія №2 D-dur Op.43

Місце проведення: ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ФІЛАРМОНІЯ ІМ.Л.Б.КОГАНА

ДЕТАЛЬНІШЕ >
12
ВЕРЕСНЯ
19:00

Музичне шоу "Едіт Піаф. Душа Парижа"

Юлия Мандич вокал

Володимир Зубань та ін. акордеон

В программі: Пісні Едіт Піаф, Ів Монтан, Шарль Азнавур, Серж Генсбур

Місце проведення: Мала зала Дніпропетровської філармонії

ДЕТАЛЬНІШЕ >
14
ВЕРЕСНЯ
19:00

Музично-театралізоване шоу "Музична кухня"

Вадим Кочетков вокал

Олена Ледовська вокал

Юлія Мандич вокал

В программі: музичні твори від ретро класики вітчизняної естради, до світових хітів популярної диско і рок музики

Місце проведення: Мала зала Дніпропетровської філармонії

ДЕТАЛЬНІШЕ >
17
ВЕРЕСНЯ
12:00

Симфонічна фантазія в мультиплікації

Академічний симфонічний оркестр

Іван Чередніченко диригент, лауреат міжнародного конкурсу

В программі: Симфонічна музика композиторів-класиків

Місце проведення: ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ФІЛАРМОНІЯ ІМ.Л.Б.КОГАНА

ДЕТАЛЬНІШЕ >
17
ВЕРЕСНЯ
18:00

МУЗИЧНА КОМЕДІЯ "РАДІО ЧАС"

Ольга Вороніна вокал

Катерина Миколайко вокал

Анатолій Корольов вокал

Дар`я Полякова ведуча

Валерія Вороніна вокал

В программі: Невигадані історії з музичним акцентом

Місце проведення: ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ФІЛАРМОНІЯ ІМ.Л.Б.КОГАНА

ДЕТАЛЬНІШЕ >
19
ВЕРЕСНЯ
19:00

Музична вистава Barry Sisters

Юлія Мандич вокал

Зінаїда Чепа вокал

Каданс шоу-балет

В программі:

Місце проведення: Мала зала Дніпропетровської філармонії

ДЕТАЛЬНІШЕ >
21
ВЕРЕСНЯ
19:00

Вокал-шоу "Консонанс" з програмою "ВІА-Манія"

Євгенія Нічвеєва художній керівник

В программі: Пісні вокально-інструментальних гуртів

Місце проведення: ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ФІЛАРМОНІЯ ІМ.Л.Б.КОГАНА

ДЕТАЛЬНІШЕ >
23
ВЕРЕСНЯ
18:00

Україна - мій рідний край

Ансамбль бандуристок "Чарівниці"

Володимир Зубань та ін.

В программі: Найкращі українські пісні

Місце проведення: Мала зала Дніпропетровської філармонії

ДЕТАЛЬНІШЕ >
26
ВЕРЕСНЯ
19:00

Музичне шоу "Одеський дворик"

Зінаїда Чепа вокал

Олександр Мирошниченко вокал

Олена Цьопич одесітка

В программі: Пісні і танці, які живуть в Одесі. Анекдоти та смішні історії

Місце проведення: Мала зала Дніпропетровської філармонії

ДЕТАЛЬНІШЕ >
27
ВЕРЕСНЯ
19:00

Життя як оперета - Імре Кальман

Катерина Миколайко сопрано

Надія Миколайчук сопрано

Роман Супряга баритон

Роман Таранцов тенор

В программі: Арії, дуети, тріо та квартети з оперетІмре Кальмана

Місце проведення: Мала зала Дніпропетровської філармонії

ДЕТАЛЬНІШЕ >
28
ВЕРЕСНЯ
19:00

КОНЦЕРТ СИМФОНІЧНОГО ОРКЕСТРУ

Академічний симфонічний оркестр

Теодор Кучар диригент (США)

В программі: В.А.Моцарт Симфонія №41 "Юпітер", С.Рахманінов Симфонія №2 мі-мінор ор.27

Місце проведення: ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ФІЛАРМОНІЯ ІМ.Л.Б.КОГАНА

ДЕТАЛЬНІШЕ >
30
ВЕРЕСНЯ
18:00

"Музична Місія Україна-Канада" представляє

Київський симфонічний оркестр і хор

Вес Дженсен Художній керівник і диригент

В программі: Найвизначніші фрагменти з "Месії" Генделя,твори Баха, Шютца та інших композиторів Реформації

Місце проведення: ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ФІЛАРМОНІЯ ІМ.Л.Б.КОГАНА

ДЕТАЛЬНІШЕ >

Жовтень

01
ЖОВТНЯ
16:00

"Музична Місія Україна-Канада" представляє

Київський симфонічний оркестр і хор

Вес Дженсен Художній керівник і диригент

В программі: Найвизначніші фрагменти з "Месії" Генделя ,твори Баха, Шютца та інших композиторів Реформації

Місце проведення: ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ФІЛАРМОНІЯ ІМ.Л.Б.КОГАНА

ДЕТАЛЬНІШЕ >
04
ЖОВТНЯ
19:00

Концерт джазового оркестра "DNIPRO BAND"

DNIPRO BAND джаз-оркестр

Юрій Іщенко диригент

В программі: Джазовые стандарты, популярные мелодии, лучшие песни

Місце проведення: ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ФІЛАРМОНІЯ ІМ.Л.Б.КОГАНА

ДЕТАЛЬНІШЕ >
08
ЖОВТНЯ
18:00

КОНЦЕРТ СИМФОНІЧНОГО ОРКЕСТРУ

Максим Зекіні фортепіано (Франція)

Наталія Пономарчук заслужений діяч мистецтв, диригент

В программі: М.Равель Концерт №2 для лівої руки Ре-мажор, А.Скрябін «Поема екстаза», М.Равель «Гробниця Куперена», А.Онеггер Симфонія №5 «Di tre re»

Місце проведення: ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ФІЛАРМОНІЯ ІМ.Л.Б.КОГАНА

ДЕТАЛЬНІШЕ >
10
ЖОВТНЯ
19:00

Концерт - присвята МУСЛІМ МАГОМАЄВ

Вадим Кочетков вокал

Зінаїда Чепа вокал

Роман Супряга вокал

Каданс шоу - балет

В программі: Пісні Мусліма Магомаєва

Місце проведення: ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ФІЛАРМОНІЯ ІМ.Л.Б.КОГАНА

ДЕТАЛЬНІШЕ >
12
ЖОВТНЯ
19:00

Вокал-шоу "Консонанс" з програмою "ВІА-Манія"

Євгенія Нічвеєва художній керівник

В программі: Пісні вокально-інструментальних гуртів

Місце проведення: ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ФІЛАРМОНІЯ ІМ.Л.Б.КОГАНА

ДЕТАЛЬНІШЕ >
15
ЖОВТНЯ
18:00

Гранд-шоу Петро Лещенко - Журавлі

Влад Мартинов вокал

Зінаїда Чепа вокал

Каданс шоу балет

DNIPRO BAND джаз-оркестр

В программі: Пісенна історія співака та композитора Петра Лещенка

Місце проведення: ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ФІЛАРМОНІЯ ІМ.Л.Б.КОГАНА

ДЕТАЛЬНІШЕ >
22
ЖОВТНЯ
12:00

Дитячий симфонічний абонемент

Академічний симфонічний оркестр

Іван Чередніченко диригент, лауреат міжнародного конкурсу

Тетяна Трофіменко музикознавець

В программі: Історія симфонічної музики Й.С.Бах, В.А.Моцарт, Ф.Шуберт, П.І.Чайковський, І.Стравінський, Л.Бернстайн

Місце проведення: ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ФІЛАРМОНІЯ ІМ.Л.Б.КОГАНА

ДЕТАЛЬНІШЕ >
22
ЖОВТНЯ
18:00

Пісочна анімація "Світ у пошуках щастя"

Ольга Ткаченко художник пісочної анімації

Ансамбль бандуристок "Чарівниці"

юні актори

В программі:

Місце проведення: ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ФІЛАРМОНІЯ ІМ.Л.Б.КОГАНА

ДЕТАЛЬНІШЕ >