Жовтень

01
ЖОВТНЯ
16:00

"Музична Місія Україна-Канада" представляє

Київський симфонічний оркестр і хор

Вес Дженсен Художній керівник і диригент

В программі: Найвизначніші фрагменти з "Месії" Генделя ,твори Баха, Шютца та інших композиторів Реформації

Місце проведення: ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ФІЛАРМОНІЯ ІМ.Л.Б.КОГАНА

ДЕТАЛЬНІШЕ >
04
ЖОВТНЯ
19:00

Концерт джазового оркестра "DNIPRO BAND"

DNIPRO BAND джаз-оркестр

Юрій Іщенко диригент

В программі: Джазовые стандарты, популярные мелодии, лучшие песни

Місце проведення: ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ФІЛАРМОНІЯ ІМ.Л.Б.КОГАНА

ДЕТАЛЬНІШЕ >
08
ЖОВТНЯ
18:00

КОНЦЕРТ СИМФОНІЧНОГО ОРКЕСТРУ

Максим Зекіні фортепіано (Франція)

Наталія Пономарчук заслужений діяч мистецтв, диригент

В программі: М.Равель Концерт №2 для лівої руки Ре-мажор, А.Скрябін «Поема екстаза», М.Равель «Гробниця Куперена», А.Онеггер Симфонія №5 «Di tre re»

Місце проведення: ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ФІЛАРМОНІЯ ІМ.Л.Б.КОГАНА

ДЕТАЛЬНІШЕ >
10
ЖОВТНЯ
19:00

Концерт - присвята МУСЛІМ МАГОМАЄВ

Вадим Кочетков вокал

Зінаїда Чепа вокал

Роман Супряга вокал

Каданс шоу - балет

В программі: Пісні Мусліма Магомаєва

Місце проведення: ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ФІЛАРМОНІЯ ІМ.Л.Б.КОГАНА

ДЕТАЛЬНІШЕ >
12
ЖОВТНЯ
19:00

Вокал-шоу "Консонанс" з програмою "ВІА-Манія"

Євгенія Нічвеєва художній керівник

В программі: Пісні вокально-інструментальних гуртів

Місце проведення: ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ФІЛАРМОНІЯ ІМ.Л.Б.КОГАНА

ДЕТАЛЬНІШЕ >
14
ЖОВТНЯ
18:00

КОНЦЕРТ СИМФОНІЧНОГО ОРКЕСТРУ

Академічний симфонічний оркестр

Олександр Хатіскаці скрипка (Грузія)

Наталія Пономарчук диригент, заслужений діяч мистецтв України

В программі: Й.Гайдн Симфонія №39 соль-мінор, симфонія №104 Ре-мажор «Лондонська», В.А.Моцарт Концерт для скрипки з оркестром №3 та №4

Місце проведення: ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ФІЛАРМОНІЯ ІМ.Л.Б.КОГАНА

ДЕТАЛЬНІШЕ >
15
ЖОВТНЯ
18:00

Гранд-шоу Петро Лещенко - Журавлі

Влад Мартинов вокал

Зінаїда Чепа вокал

Каданс шоу балет

DNIPRO BAND джаз-оркестр

В программі: Пісенна історія співака та композитора Петра Лещенка

Місце проведення: ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ФІЛАРМОНІЯ ІМ.Л.Б.КОГАНА

ДЕТАЛЬНІШЕ >
18
ЖОВТНЯ
19:00

КОНЦЕРТ СИМФОНІЧНОГО ОРКЕСТРУ

Академічний симфонічний оркестр

Ялчин Адигезалов диригент, народний артист Азербайджану

Шахтияр Іманов тар

Ряван Ісмаїлов вокал

Олена Самойлова вокал

В программі: Вхід вільний за запрошеннями

Місце проведення: ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ФІЛАРМОНІЯ ІМ.Л.Б.КОГАНА

ДЕТАЛЬНІШЕ >
19
ЖОВТНЯ
19:00

Життя як оперета - Імре Кальман

Катерина Миколайко сопрано

Надія Миколайчук сопрано

Роман Супряга баритон

Роман Таранцов тенор

В программі: Композиції з найвідоміших оперет І.Кальмана

Місце проведення: ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ФІЛАРМОНІЯ ІМ.Л.Б.КОГАНА

ДЕТАЛЬНІШЕ >
22
ЖОВТНЯ
12:00

Дитячий симфонічний абонемент

Академічний симфонічний оркестр

Іван Чередніченко диригент, лауреат міжнародного конкурсу

Тетяна Трофіменко музикознавець

В программі: Історія симфонічної музики Й.С.Бах, В.А.Моцарт, Ф.Шуберт, П.І.Чайковський, І.Стравінський, Л.Бернстайн

Місце проведення: ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ФІЛАРМОНІЯ ІМ.Л.Б.КОГАНА

ДЕТАЛЬНІШЕ >
22
ЖОВТНЯ
18:00

Пісочна анімація "Світ у пошуках щастя"

Ольга Ткаченко художник пісочної анімації

Ансамбль бандуристок "Чарівниці"

юні актори

В программі:

Місце проведення: ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ФІЛАРМОНІЯ ІМ.Л.Б.КОГАНА

ДЕТАЛЬНІШЕ >
24
ЖОВТНЯ
19:00

Музична вистава Barry Sisters

Юлія Мандіч вокал

Зінаїда Чепа вокал

Роман Таранцов вокал

Шоу-балет "КАДАНС"

В программі: Пісні Сестер Беррі на ідіш, івриті, англійській та української мовах

Місце проведення: ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ФІЛАРМОНІЯ ІМ.Л.Б.КОГАНА

ДЕТАЛЬНІШЕ >
26
ЖОВТНЯ
19:00

Вокал-шоу "Консонанс" з програмою "Музичний ринг"

Євгенія Нічвеєва художній керівник

В программі: Пісні вокально-інструментальних гуртів

Місце проведення: ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ФІЛАРМОНІЯ ІМ.Л.Б.КОГАНА

ДЕТАЛЬНІШЕ >
28
ЖОВТНЯ
18:00

КОНЦЕРТ СИМФОНІЧНОГО ОРКЕСТРУ КОМПОЗИТОР ЕВГЕН МАГАЛІФ

Академічний симфонічний оркестр

Наталія Пономарчук заслужений діяч мистецтв, диригент

Едуард Ситянко флейта (Польща)

Олег Ситянко флейта (Фінляндія)

Марія Фролова фортепіано (Дніпро)

В программі: Симфонічні твори американського композитора Евгена Магаліфа

Місце проведення: ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ФІЛАРМОНІЯ ІМ.Л.Б.КОГАНА

ДЕТАЛЬНІШЕ >
29
ЖОВТНЯ
18:00

Музична вистава "Танго Світу"

Олена Ледовська вокал

Вадим Кочєтков вокал

Інструментальна група «Evedance»

Каданс шоу - балет

В программі: Найкращі танго А.Пьяццоли, К. Брюна, А. Виллоллдо та ін.

Місце проведення: ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ФІЛАРМОНІЯ ІМ.Л.Б.КОГАНА

ДЕТАЛЬНІШЕ >
31
ЖОВТНЯ
19:00

Музичне шоу "Едіт Піаф. Душа Парижа"

Юлія Мандич вокал

Роман Таранцов вокал

Володимир Зубань акордеон

В программі: Песни Эдит Пиаф, Ив Монтан, Шарль Азнавур, Серж Генсбур

Місце проведення: ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ФІЛАРМОНІЯ ІМ.Л.Б.КОГАНА

ДЕТАЛЬНІШЕ >

Листопад

02
ЛИСТОПАДА
19:00

Вечір пам`яті Whitney Houston

Ольга Вороніна вокал

Вокал-шоу "Консонанс"

Ігор Наумов саксофон

Шоу-балет "КАДАНС"

В программі: Пісні та музика часу Whitney Houston

Місце Проведення: ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ФІЛАРМОНІЯ ІМ.Л.Б.КОГАНА

ДЕТАЛЬНІШЕ >
05
ЛИСТОПАДА
18:00

МУЗИЧНА КОМЕДІЯ "РАДІО ЧАС"

Ольга Вороніна вокал

Катерина Миколайко вокал

Каданс шоу-балет

В программі: Найпопулярніші пісні, що надихають діяти

Місце проведення: ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ФІЛАРМОНІЯ ІМ.Л.Б.КОГАНА

ДЕТАЛЬНІШЕ >
07
ЛИСТОПАДА
19:00

Концерт джазового оркестра "DNIPRO BAND"

DNIPRO BAND джаз-оркестр

Варвара Заморська вокал

Олена Ледовська вокал

В программі: Джазовые стандарты, популярные мелодии, лучшие песни

Місце проведення: Мала зала Дніпропетровської філармонії

ДЕТАЛЬНІШЕ >
09
ЛИСТОПАДА
19:00

Концерт - присвята МУСЛІМ МАГОМАЄВ

Солісти філармонії

Вокал-шоу "Консонанс"

Джем Сі шоу група

Каданс шоу - балет

В программі: Пісні Мусліма Магомаєва

Місце проведення: Мала зала Дніпропетровської філармонії

ДЕТАЛЬНІШЕ >